تبلیغات
.: جهاد مقدس :. - موضع انفعال!

موضع انفعال!

سه شنبه 8 تیر 1389 23:05

 
ارسال شده در: مکر یهود ،

بسم الله الرحمن الرحیم

تکمیل مطلب قبل که در ارتباط با یک فیلم بود، منوط شد به مشورت که در نهایت هم حذف گردید!

و اما ماجرای مشورت: از بزرگی پرسیدم؛ مطرح کردن این گونه موارد کار درستی است یا اینکه به عکس، باعث مطرح شدن شان می شود ؟ گفت : مطرح کردن این مسائل چه سودی برای تو و دیگران دارد؟ اگر قدرت اجرایی در سطح مدیریت داری و می توانی کاری کنی ، که خب انجام بده ؛ اگر هم نداری که دیگر حرف زدن در این موارد، جز اینکه فکر و وقتتان را تباه می کند، چه فایده ای دارد؟

کسانی که چنین برنامه هایی را طراحی می کنند نیز همین قصد را دارند که فکر و وقت جوان مسلمان را در جهتی که به ضررش باشد، به کار گیرند! اولین تاثیر صحبت کردن در مورد فیلم ها ، برنامه ها و یا هر چه که مد نظر آنان است؛ این است که توجه سایرین را به آن جلب می کنی و مثلا خواننده را ترغیب می کنی که حداقل این فیلم را ببیند یا در مورد آن برنامه، طرح و ... ای که گفتی، فکر کند؛ و این دقیقا خواست دشمن است!

پس این اشتباه است که موضع انفعالی داشته باشیم و همیشه در حال خنثی کردن فتنه ها و پاسخ به شبهات مطرح از سوی دشمنان باشیم، بلکه باید ابتکار عمل را بدست گرفت و قبل از ابتکار عمل هم باید به شناخت دقیق و کسب اطلاعات صحیح از دین اسلام اقدام نمائید! که شامل ، تاریخ، حوادث و وقایع، زندگانی بزرگان، احادیث و روایات و ... می گردد. و صد البته که باید زیر نظر مربی باتقوا و آگاه باشد!

و این گونه ادامه داد ؛ برای مثال آیا جوان مسلمان می داند که  سوره ... در ارتباط جنگ رسول الله(صلی الله علیه و آله وسلم) با یهود نازل گردیده است، اصلا چقدر از جنگ های دوران صدر اسلام و جزئیات آنها، دلایل و ... اصلاع دارد؟ ... حال بیاید فلان فیلم را ببیند که چه؟ که مثلا فلان تهیه کننده یهودی قصد مطرح کردن مجدد فیلمی- به قول خودت- پوچ ،گیج کننده و مزخرف  را دارد!

خیلی حرفها زد که کلمه کلمه اش گرانقدر بود....! پس مطلب مذکور را حذف نمودم؛ چرا که فرصتم خیلی کم و نادانسته ها و جهلم بی نهایت است!

یا علی و التماس دعا!
هم اندیشی