تبلیغات
.: جهاد مقدس :. - هفتمین بهار

هفتمین بهار

شنبه 20 فروردین 1390 22:36

 
ارسال شده در: /سلام بر بهانه خلقت! ،

بسم الله الرّحمن الرّحیم

السلام علیکم با اهل بیت النّبوّه، و مَوضِع الرّساله، وَ مُختلَف الملائکه، وَ مَهبط الوحی، وَ معدن الرّحمه، وَ خُزّانَ العلم، وَ منتهی الحلم، وَ اُصُولَ الکَرَم ... وَ اَرکانَ البِلاد، وَ ابوابَ الایمان، وَ اُمَناءَ الرّحمن و سُلاله النّبیین، وَ صِفوه المُرسلین، وَ عِترهَ خِیرَه ربّ العالمین، وَ رحمهُ الله وَ بَرَکاته.

 

ای رحمت واسع الهی

وقتش نشده دگر بیایی؟

برگرد که من ترا شناسم

لطفی بنما به التماسم!

 

بهار 1390، جهادمقدس وارد هفتمین بهار وبلاگی اش شد. بهاری که به مناسبت تقارن حضورش در فضای مجازی با میلاد بانوی بزرگوار، عقیله بنی هاشم زَینب کبری (سلام الله علیها) متبرک می گردد. میلاد زینت امیرالمومنین(علیه السلام) در بهار زیبای زندگیتان مبارک و فرخنده.

السلام علیک یا بنت علی بن ابی طالب و یا اخت الحسنین(علیهم السلام)

نگاهی که به مطالب مختلف جهاد مقدس می اندازم، می بینم چقدر حرفهای مرتبط با هدف وبلاگ، که ناگفته ماند. دلایل مختلفی هم داشته، که یکیش نبودن حال و شور نوشتن بوده و...  .مثل همین حالا، که حداقل پنج موضوع مهم و بعضا ذیقیمت و حیاتی برای ارائه دارم، اما فعلا که هنوز فرصت ارسال پیدا نکردن. از حال گفتم، یاد جمله ای حکیمانه از مربی (حفظه الله تعالی) افتادم که می فرمایند؛ دنبال "حال و هوا" نباشید، چیزی که با"حال" بیاید، با "حالی" دیگر نیز می رود.

و اما همراهی دوستان همیشگی و اندیشمند، برای جهاد غنیمتی بوده و هست که انگیزه ها را به مرحله بالفعل می رساند. دوستانی که حتی بدون ردپایی ملموس در وبلاگ، دیدگاه ها و هم اندیشی هاشان، گنجینه ای ارزشمند است و اگر نبودند شاید جهاد مقدس تاکنون مرتکب اشتباهاتی از نوع باقیات السیِّئات شده بود. الحمدلله ربّ العالمین. و تشکر ویژه از لینک هایی که هر از گاهی برحسب سلیقه اندیشمند هم اندیشی، به قسمت "پیشنهادات هم اندیشان" لینک می شود، هرچند همه آنها با سلیقه اینجانب هماهنگ نیست.

بهار امسال را با امیدی بیش از هر زمان به ظهورش آغاز کردیم، امید که امیدمان ثمر دهد.

یا علی
هم اندیشی