تبلیغات
.: جهاد مقدس :. - دیکتاتوری یهودیان بر اروپا

دیکتاتوری یهودیان بر اروپا

سه شنبه 19 مهر 1390 05:53

 
ارسال شده در: مکر یهود ،

بسم الله الرحمن الرحیم

اشاره


روبرو فورسیون، مورخ فرانسوی تنها بخاطر تحقیقاتش در مورد اتاق گاز نازی ها و كشتار ٦ میلیون یهودی توسط هیتلر، و اظهار نظرش مبنی بر اینكه موارد فوق واقعیت تاریخی ندارند، بارها توسط دولت فرانسه دستگیر و زندانی شده است. رادیو فرانسوی برون مرزی جمهوری اسلامی ایران با وی در این مورد و همچنین در مورد ارنست سوندل آلمانی كه سرگذشتی مشابه وی داشته است، گفت وگویی را انجام داده كه با هم آنرا می خوانیم.


سرویس خارجی كیهان:


- نظر شما درباره اخراج ارنست سوندل از كانادا و دستگیری وی در آلمان چیست؟
- من خیلی خوب آقای ارنست سوندل را می شناسم سابقه آشنایی من با ایشان به سال ١٩٧٩ برمی گردد.
او یك وطن پرست و تجدید نظرطلب آلمانی است وی زندگی اش را وقف مبارزه با دروغ های بزرگ در مورد هولوكاست )كشتار جمعی( یهودیان كرده است. یهودیان او را بسیار مورد آزار و اذیت قرار دادند و بارها مورد سوئقصد قرارگرفت. آنها حتی منزل وی را در تورنتوی كانادا كاملا تخریب كردند، البته پلیس كانادا، هم هیچ اقدامی برای دستگیری عاملان این حادثه جنایتكارانه نكرد!
ارنست سوندل با یك خانم آمریكایی آلمانی الاصل ازدواج كرد. او مجبور شد درسال ٢٠٠١ كانادا را ترك كند و به آمریكا برود. درسال ٢٠٠٣ پلیس آمریكا وی را به بهانه واهی دستگیركرد وبه دولت كانادا تحویل داد.
او سپس به محض ورودش به كانادا، در شرایط بسیار سختی زندانی شد. او حق داشت هر روز فقط ده دقیقه از سلول خارج شود.
او در زندان مورد آزار و اذیت و شكنجه قرارگرفت. یهودیان همه تلاش خود را به كار گرفتند تا دولت كانادا وی را به آلمان تحویل دهد، چون در آلمان تجدید نظرطلبان شدیدا مجازات می شدند.
به محض ورود ارنست سوندل به آلمان، زندانی شد و به احتمال زیاد باید بقیه عمر خود را در زندان سپری كند و دیگر هرگز خانواده اش را نخواهد دید.
درغرب غالب اوقات از دیكتاتوری در كشورهای شرقی صحبت می كنند، اما ما امروز شاهد دیكتاتوری از نوع استالینیستی درغرب هستیم، ما امروز تحت سیطره یك دیكتاتوری یهودی زندگی می كنیم و یهودیان رفتار كاملا غیرانسانی دارند.
- همانطور كه شما به آن اشاره كردید ارنست سوندل به محض ورود به آلمان دستگیر و به اتهام انكار هولوكاست و تحریك نفرت نژادی زندانی شد، آیا فكر نمی كنید كه دولت آلمان تحت نفوذ گروه های فشار صهیونیست چنین تصمیمی را اتخاذ كرده است؟
فابیوس یك یهودی است و گسو یك كمونیست است. آنها درتدوین این قانون ویژه و تصویب آن در مجمع ملی فرانسه درسال ١٩٩٠ نقش عمده ای را ایفا كردند و غالب اوقات این قانون را قانون فوریسون می نامند چرا كه این قانون علیه تجدیدنظرطلبان به خصوص من تصویب شده است. براساس این قانون اگر كسی وجود اتاق های گاز و آمار مبالغه آمیز شش میلیون یهودی كشته شده در جنگ جهانی دوم را زیرسؤال ببرد از یك ماه تا یكسال زندان و به پرداخت جریمه نقدی محكوم خواهدشد و كارش را از دست خواهدداد و زندگی را برای وی و فرزندانش و خانواده اش غیرقابل تحمل خواهندكرد.
- تجدیدنظرطلبان ازجمله شخص شما را به دلیل زیرسؤال بردن دروغ های مربوط به هولوكاست مورد سرزنش قرار می دهند. چرا آنها به جای محكوم كردن و زندانی كردن شما و دیگر تجدیدنظرطلبان به بحث و مناظره دراین مورد نمی پردازند؟
یهودیان از برگزاری بحث و مناظره با تجدیدنظرطلبان واهمه دارند.
از ابتدای امر آنها گفتند كه از بحث و مناظره با ما خودداری می كنند اما در اواخر سال ١٩٧٠ آنها سعی كردند با ما بحث كنند.
آنها سعی كردند دلایلی را علیه ما ارائه دهند، آنها سعی كردند ثابت كنند یك طرح كشتار و نابودی كامل یهودیان وجود داشته است. اما آنها هرگز نتوانستند دلایل و مداركی را برای اثبات ادعای خودشان ارائه دهند.
آنها سعی كردند وجود اتاق های گاز را به اثبات برسانند اما وقتی من به آنها گفتم تنها طرح و نقشه یك اتاق گاز نازی ها را به من نشان دهید، آنها نتوانستند چنین كاری بكنند. آنها چندین بار ما را مورد محاكمه قراردادند و طی این محاكمه ما ثابت كردیم كه حق با ماست. ما مدیون ارنست سوندل تجدیدنظرطلب آلمانی هستیم كه دوبار درسال های ١٩٨٥ و ١٩٨٨ محاكمه شد و در جلسات دادگاه ثابت كرد كه حق با تجدیدنظرطلبان است.
در فرانسه با تصویب قانون ویژه ای مشهور به قانون فابیوس- گسو سعی شد صدای ما را در نطفه خفه كنند.
اگر یهودیان می توانستند با مدارك و دلایل مستند به ما جواب دهند اصلا لازم نبود چنین قانونی تصویب شود. اگر آنها چنین مداركی داشتند تنها كافی بود یك بار فورسیون را به یك برنامه تلویزیونی دعوت كنند و به میلیونها بیننده ثابت كنند كه فورسیون اشتباه می كند.
اما اگر آنها مرا به یك برنامه تلویزیونی دعوت كنند به شما تضمین می دهم كه درمدت ده دقیقه ثابت خواهم كرد كه فرضیه یهودیان در مورد هولوكاست دروغ محض است.
- قدرت مانور مسئولین فرانسوی در قبال یهودیان فرانسه چقدر است؟
قدرت مانور آنها صفر است، هرسال شورای نمایندگی سازمان های یهود فرانسه در ماه ژانویه یا فوریه شام سالیانه را ترتیب می دهد. نخست وزیر فرانسه و حداقل پانزده تا هفده وزیر كابینه اش دراین ضیافت شام شركت می كنند.
هرسال روژه كوگیرمن رئیس شورای نمایندگی سازمان های یهودی در فرانسه، با طرح ادعای افزایش یهودی ستیزی دراین كشور به شدت از سیاست دولت فرانسه انتقاد می كند و به دولت فرانسه خاطرنشان می سازد كه چه سیاستی را در قبال اسراییل و همچنین در داخل كشور اتخاذ كند.
نفوذ یهودیان در فرانسه آنقدر زیاد است كه می توان از وجود دولت در فرانسه صحبت كرد.
در فرانسه یهودیان حكمرانی می كنند و رسانه های این كشور كاملا در اختیار آنها است. درواقع، اقلیت یهودیان در فرانسه سیاست این كشور در قبال عراق، ایران، اسراییل و غیره را به دولت دیكته می كنند. 

منبع: عنوان: دیكتاتوری یهودیان بر اروپا [گفت و گو با روبرو فورسیون مورخ فرانسوی]
         موضوع: اسرائیل - تاریخ؛ فلسطین - تاریخ
         پدیدآورنده: فورسیون، روبرو
         نشریه: كیهان،: 10/5/84
         بازیابی: 16906895
هم اندیشی