تبلیغات
.: جهاد مقدس :. - عرض ارادت و شرمساری!

عرض ارادت و شرمساری!

جمعه 8 مهر 1390 18:06

 
ارسال شده در: الهی... ،

بسم الله الرحمن الرحیم

السّلام علیکِ یا بنتَ رسول الله، السّلام علیکِ یا بنتَ فاطمهََ و خدیجهَ، السّلام علیکِ یا بنتَ أمیرالمؤمنینَ، السّلام علیکِ یا بنتَ الحسنِ و الحسینِ، السّلام علیکِ یا بنتَ ولیِّ اللهَ، السّلام علیکِ یا اُختَ وَلیِّ اللهِ، السّلام علیکِ یا عمَّهَ وَلیِّ اللهِ، السّلام علیکِ یا بنتَ موسیَ بنِ جَعفرٍ، وَ رحمهُ اللهِ وَ برکاتهُ، السّلام علیکِ عَرَّفَ اللهُ بَینَنا وَ بَینََکُم فی الجَنَّهِ، وَ حَشرَنا فی زُمرَتِکُم، وَ اَورَدَنا حَوضَ نَبیِّکُم، وَ سَقانا بِکأس ِ جَدِّکُم مِن یَدِ علیِّ بنِ اَبی طالبٍ، صلواتُ اللهِ عَلیکم، أسئلُ اللهَ اَن یُریَنا فیکُمُ السُّروُرَ وَ الفَرَجَ، وَ اَن لایَسلُبَنا مَعرِفَتِکُم، اِنَّهُ وِلیُّ قَدیر... .

 

 

ای ولیّ توانا،

 ای ربّ من،

جرأت کردم به چنین خواسته هایی ترا، تنها با اتکا به رحیمیّت تو!

هنوز آزمون نشده ام، حال آنکه تاب مسائل و دشواری های ساده زندگی را هم ندارم. مدام بدرگاهت شکوه و گلایه دارم از  سود و زیان دنیایم! ... این روزها فرصتی نصیبمان می شود تا شرمنده شویم از خود... دیدن و شنیدن جانبازان قطع نخایی را می گویم. حاضری جوانیت، برتری علمی و ... را در طبق اخلاص بگذاری و تقدیم صاحب اصلی اش، ربّ جلیل کنی؟ بی چون و چرا؟ و بمانی و روزمرگی مردمت را ببینی و پرمدعایی شان را، معامله های احمقانه دین و دنیایشان را و ... و باز آنها را بنده خدا بدانی و به خاطر خدا دردت را پنهان کنی، به رویشان لبخند بزنی، با تمام تهمت هایی که ناگفته از نگاهشان به سویت پرتاب می شود؟!

... باز هم حرفهایی زدم که نشان دهنده جهلم است در برابر بزرگیت. آیا کسی هم می تواند که بهای نعمات دنیوی و اخروی تو را بپردازد؟ مگر نه اینکه " بر هر شکری، شکریست واجب"، پس دیگر چه بهایی، همه لطف است و با بهانه ای!

می گریزم از عدلت به سوی فضلت!

 

سلام بر آقایی که پناهگاه بندگان ستمدیده توست، یاری گر آنان که جز تو یاری کننده ای ندارند، و تجدیدکننده بر احکام کتابت و سنّت پیامبرت که اجرا نمی شود و به فراموشی سپرده شده است. اللّهمَ عجّل فَرَجهُ وَ مَخرَجَهُ، و اَنصُرنا بِهِ نَصراً عزیزًا.

 
هم اندیشی