تبلیغات
.: جهاد مقدس :. - برای غزه مظلوم، که صدای یاری خواهی اش را شنیدیم !

برای غزه مظلوم، که صدای یاری خواهی اش را شنیدیم !

پنجشنبه 26 دی 1387 22:09

 
ارسال شده در: مسجد الاقصی قبله گاه اول! ،

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

 

وَ لاَ تَهِنُوا وُ لاَ تَحزَنُوا وَ اَنتُمُ الاَعلَونَ اِن کُنتُم مُّومِنینَ (آیه 138 ، سوره مبارکه ال عمران).

 

اللّهُّمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجّل فَرَجَهُم وَ اَهلِک اَعداءَهُم اَجمَعین.

   خدایا، چه بسیار دشمنی که شمشیر عداوت بر من کشید و خنجر کین تیز کرد و نیزه و سنان از خشم ، تندنمود و سمومات کشنده را بر قتل من آماده ساخت؛ و به تیرهایی که به هدف می رسید ، مرا سخت نشانه کرد ؛ و چشمش از مراقبت من به خواب نمی رفت و در دل داشت که مرا آماج هر رنج و شکنجه کند و شربت ناگوار مرگ بچشاند !

 و تو ای خدا آن دشمن را از من دفع نمودی ،که نظر بر ضعف و ناتوانی من کردی و مرا بی طاقت از ظلم و ستمهای او دیدی و عاجز از مدد جستن بر آنکه  با من به جنگ برخاسته بود یافتی؛ و تنهائیم در بسیاری از آنچه او به کار هلاکت من می اندیشید و در کمین من بود!

 چون دیدی که فکر من در دفع آن به جایی نمی رسد، تو مرا یاری کردی و به قدرت خود مرا مدد فرمودی، خودت در مقابل آن دشمن پشت مرا محکم ساختی و پس از آن همه تهیه و تجهیز سپاهش، تندی تیغ دشمن را به روی من کند نمودی و مرا به شرف و بزرگواری بر او برتری دادی و هر چه اساس مکر و حیله اش بر من محکم کرد ،تو به او متوجه ساختی و مکرش را به او برگرداندی ؛ وآتش غضبش فرو ننشست و شعله کینه اش خاموش نشد؛ دل خنک و شاد نگردید و از شدت خشم بر من،  انگشت به دندان می گزید، و سپاهش غنیمت جنگی نیافت!

 پس حمد و ستایش سزای پروردگار من؛ که تو آن مقتدری ،که هرگز مغلوب نخواهد شد و آن بردباری که ابدا شتاب نخواهد کرد . درود فرست بر محمد (صلی الله علیه وآله و سلم) و آل او و مرا از شکرگزاران ِ نعمتت و یاد کنندگانِ احسانهایت قرار ده ... ! (بخش از دعای جوشن صغیر-برگرفته از مفاتیح الجنانِ مرحوم حاج شیخ عباس قمی (طاب ثره).

...

اللَهُمَّ وَ مَن اَرادَنی بِسُوءٍ فَاَرِدهُ ، وَ مَن کادَنی فَکِدهُ وَ اجعَلنی مِن اَحسَنِ عَبیدِکَ نَصیباً عِندِکَ ، وَ اَقرَبِهِم مَنزِلَهً مِنکَ ، وَ اَخَصِّهِم زُلفَهً لَدَیکَ، فَاِنّهُ لا یُنالُ ذلکَ الّا بِفَضلَکَ ، وَ جُدلی بِجودِکَ، وَ اعطِف عَلَیَّ بِمَجدِک، وَ احفَظنی بِرَحمَتِک؛ آمین یاربَّ العالَمین .

"gaze"
هم اندیشی